QUEEN ОБЕТКИ

ден 2,700.00

Материјал: месинг со жолта позлата, кристали и седеф
Димензија: 1.3cm дијаметар на круг / 1.5cm елемент срце

код: 03L15-01001 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QUEEN ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.