QUEEN ОБЕТКИ

ден 2,600.00

Материјал: месинг со жолта позлата, кристали и седеф
Димензија: 1.5cm

код: 03L15-00842 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QUEEN ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.