QUEEN ЛАНЧЕ

ден 2,600.00

Материјал: месинг со жолта позлата, кристали и седеф
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 1.5cm елемент

код: 01L15-01207 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QUEEN ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.