QUEEN БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и седеф
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток / 0.9cm елемент

1 на залиха

код: 02L15-00972 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QUEEN БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.