QUEEN БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,400.00

Материјал: месинг со жолта позлата, кристали и седеф
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.5cm елемент

код: 02L15-01151 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “QUEEN БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.