PRINCESS ОБЕТКИ

ден 2,650.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 3.2cm дијаметар / 0.8cm елемент

код: 03L15-01393 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *