PRINCESS ОБЕТКИ

ден 3,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 6.5cm дијаметар / 1.1cm елементи

код: 03L15-01389 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *