Попуст!

PRINCESS ЛАНЧЕ

ден 2,680.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 90cm должина / 0.8cm, 1cm, 1.1cm и 1.3cm елементи

код: 01L15-01572 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *