PRINCESS ЛАНЧЕ

ден 4,700.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 40cm должина и 4cm продолжеток

код: 01L15-01872 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *