PRINCESS ЛАНЧЕ

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 44cm и 48cm должина + 5cm продолжеток / 1.1cm елемент

код: 01L15-01866 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *