PRINCESS ЛАНЧЕ

ден 3,500.00

Материјал: месинг
Димензија: 40cm и 45cm должина и 5cm продолжеток / 1.1cm и 0.8cm елементи

1 на залиха

код: 01L15-01693 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *