PRINCESS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.1cm x 0.6cm елемент

код: 02L15-01677 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *