PRINCESS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.1cm елемент

код: 02L15-01678 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRINCESS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *