PRETTY ЛАНЧЕ

ден 2,750.00

Материјал: месинг
Димензија: 40cm должина и 6cm продолжеток

 

код: 01L15-01688 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRETTY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *