PRETTY ОБЕТКИ

ден 3,200.00

Материјал: месинг со розе позлата и седеф
Димензија: 2.5cm елементи

код: 03L15-01480 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRETTY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *