PRETTY ОБЕТКИ

ден 1,900.00

Материјал: месинг со розе позлата и седеф
Димензија: 1.3cm

код: 03L15-01482 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRETTY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *