PRETTY ЛАНЧЕ

ден 2,900.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 45cm и 48 cm должина и 5cm продолжеток / 1.5cm x 1.2cm елемент

код: 01L15-01651 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRETTY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *