PRETTY БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,900.00

Материјал: месинг со розе позлата и седеф
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.3cm елемент

 

код: 02L15-01504 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PRETTY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *