POPSICLE ЧАСОВНИК

ден 3,400.00

Материјал: метално куќиште со жолта позлата и силиконско ремче
Димензија: 3.6cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L75-00348 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “POPSICLE ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *