Попуст!

POP EXPLOSION ПРСТЕН

Original price was: ден 2,400.00.Current price is: ден 1,920.00.

Материјал: месинг со жолта позлата и емајл
Димензија: 1.4cm елемент

код: 04X15-00132 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

46, 48

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “POP EXPLOSION ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *