PIROUETTE ОБЕТКИ

ден 3,100.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 2.8cm дијаметар / 0.5cm x 1cm кристали

код: 03L15-01308 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PIROUETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *