PIROUETTE ОБЕТКИ

ден 2,500.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.4cm дијаметар / 0.4cm x 0.8cm кристали

код: 03L15-01305 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PIROUETTE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *