PIROUETTE БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 5cm дијаметар / 1cm x 0.5cm кристал

код: 02L15-01383 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PIROUETTE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *