PIERROT ОБЕТКИ

ден 1,900.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.9cm должина / 1.3cm елемент

код: 03L15-01614 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PIERROT ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *