PIERROT ЛАНЧЕ

ден 2,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 45 должина и 5cm продолжеток

код: 01L15-01883 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PIERROT ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *