PIERROT БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 5.5cm x 4.8cm / 1.3cm елементи

код: 02L15-01644 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PIERROT БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *