PERFUME ЧАСОВНИК

ден 7,600.00

Материјал: метал со жолта позлата и кристали
Димензија: 3.4cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X05-00769 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PERFUME ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *