Попуст!

PEARLS ПРСТЕН

Original price was: ден 4,200.00.Current price is: ден 2,940.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисери
Димензија: 0.8cm, 1cm и 1.2cm бисери

код: 04X05-01336 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PEARLS ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *