Попуст!

PASSION BLUE БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,385.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 3.5cm продолжеток / 1.7cm x 1cm елемент

1 на залиха

код: 02X05-01978 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PASSION BLUE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.