PARTY ПРСТЕН

ден 2,000.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали

код: 04X15-00163 Категории: , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.