PARTY ОБЕТКИ

ден 2,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.6cm дијаметар

код: 03X05-02799 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *