Попуст!

PARTY ОБЕТКИ

ден 5,390.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 5.1cm должина

1 на залиха

код: 03X05-02206 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *