PARTY ЛАНЧЕ

ден 2,000.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 41cm должина и 6cm продолжеток / 0.8cm елемент

1 на залиха

код: 01X15-00219 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.