PARTY ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 40cm должина и 6cm продолжеток / 0.8cm x 0.8cm кристали

код: 01X15-00346 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *