PARTY БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,700.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 18cm должина / 0.8cm ширина

код: 02X15-00305 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *