PARTY БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,500.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 18cm должина / 0.5cm кристали

1 на залиха

код: 02X15-00195 Категории: , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.