PARTY БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,350.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 19cm должина / 0.7cm и 0.5cm кристали

код: 02L15-00296 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PARTY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.