PANORAMA ОБЕТКИ

ден 9,000.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 2.5cm дијаметар / 0.9cm ширина

код: 03X01-03317 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PANORAMA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *