PANORAMA ЛАНЧЕ

ден 12,700.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 43cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X01-05378 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PANORAMA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *