PANORAMA ЛАНЧЕ

ден 12,800.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 40cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X01-05386 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PANORAMA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *