PANORAMA ЛАНЧЕ

ден 7,900.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 40cm и 45cm должина

код: 01X01-05390 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PANORAMA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *