PANORAMA ЛАНЧЕ

ден 8,200.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm x 2.2cm елемент

код: 01X01-05384 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PANORAMA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *