PANORAMA БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,850.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 6cm дијаметар и 3.5cm продолжеток / 1cm елемент

1 на залиха

код: 02X01-03381 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PANORAMA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *