PANORAMA БЕЛЕГЗИЈА

ден 7,800.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристал
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X01-03375 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PANORAMA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *