OXETTE Bronze Gift Card

ден 1,000.00

Како може да се користи OXETTE Gift Card

  1. Ваучерот купен онлајн на нашата веб страна може да се реализира во едно од нашите физички продажни места или онлајн преку оваа е-продавница.
  2. Откако ќе се потврди уплатата за купениот е-ваучер, истиот ќе биде испратен на вашата е-маил адреса со уникатен код во износот на купениот ваучер кој ќе може да го аплицирате при наплата
  3. Ваучерот не може да се замени со пари.
  4. Износот на сметката при купување мора да биде ист или поголем од изосот на ваучерот, во спротивно остатокот не се враќа.
  5. Доколку сметката при искористување на ваучерот е поголема од износот на ваучерот доплаќањето може да биде во готово или со платежна картичка.
  6. Ваучерот мора да биде еднократно искористен со целосно искористување на неговата вредност.
  7. Важноста на ваучерот е 60 дена од денот на купување
Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OXETTE Bronze Gift Card”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *