Попуст!

OPTIMISM ПРСТЕН

ден 2,080.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 0.8cm ширина

код: 04X15-00139 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OPTIMISM ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *