Попуст!

OPTIMISM ПРСТЕН

Original price was: ден 3,100.00.Current price is: ден 2,480.00.

Материјал: месинг со розе позлата и кристали

код: 04X15-00110 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 56

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OPTIMISM ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *