Попуст!

OPTIMISM ПРСТЕН

ден 2,480.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали со циклама боја

код: 04X15-00108 Категории: , , Ознаки: ,

Дополнителни информации

Големина

50, 54, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OPTIMISM ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *