OPTIMISM БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,600.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток

1 на залиха

код: 02X15-00172 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OPTIMISM БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.