NORTH ЧАСОВНИК

ден 8,150.00

Материјал: метал и кристали
Димензија: 3.4cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X03-00734 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NORTH ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *